Mac czy PC


Pytając, czy wolimy Apple Mac czy też Windows PC, otrzymamy zapewne tyle samo pasjonujących opinii w jedną lub drugą stronę. "Maki są lepsze ze względu abc" lub "zawsze wybieram system Windows, ponieważ muszę zrobić xyz".

Popatrzmy więc obiektywnie na kilka aspektów.

Projekt

Koncepcja projektowania może wydawać się powierzchownym i nieistotnym aspektem komputera. Ale to właśnie projekt jest wielkim wyróżnikiem pomiędzy komputerami Mac i PC. Przez większą część trzech dziesięcioleci, były prezes Apple Steve Jobs skupiał się na wyglądzie zewnętrznym produktów jego firmy z entuzjazmem nieodpowiadającym jego konkurentom. Unikalne wzory, które wynikały z tej obsesji dały produktom Mac wygląd, którym cieszą się dziś.

 

wkrótce ciąg dalszy...

Listopad 2016

Warto rzucić okiem na aktualne statystyki dotyczące popularnych przeglądarek internetowych. Komu urosło, a komu spadło?

Więcej

Komputer do mnie mówi?

Dźwięki wydobywające się z komputera tuż po włączeniu nie wróżą nic dobrego. Co właściwie oznaczają te znamienne w skutkach "piski"?

Więcej

Mac czy PC

Pytając, czy wolimy Apple Mac czy też Windows PC, otrzymamy zapewne tyle samo pasjonujących opinii w jedną lub drugą stronę.

Więcej

Crapware - Bloatware

Kupując nowy komputer lub laptop liczymy na odpowiednią wydajność, szybkie uruchamianie się systemu i sprawne funkcjonowanie ...

Więcej